Sākums Kucēns un suns Suns Noderīga informācija Barošana atbilstoši suņa vecumam

Noderīga informācija

Drukāt

Suņi 75–80% no paredzamā kopējā dzīves ilguma tiek uzskatīti par “senioriem”. Ir svarīgi barot suni atbilstoši viņa vecumam.

Suņiem ir vairāki vecuma posmi — vispirms kucēns, tad pieaudzis suns, kam seko brieduma un seniora periodi.  Briedums parasti sākas pusmūža periodā, kad novecošanas pazīmes vēl nav izteikti pamanāmas.  Šajā vecumā sunim ieteicams dot barību Health Nutrition™, jo tai ir īpaši pielāgota formula, kas organismam palīdz cīnīties ar šūnu novecošanas radītajām sekām.

Suņi 75–80% no paredzamā kopējā dzīves ilguma tiek uzskatīti par “senioriem”.  Ēdot barību Health Nutrition™, suņiem tiek aizkavēta vecuma ietekmē izraisīto slimību attīstība. Piemēram, pieauguša suņa uzturā iekļaujot vitamīnu E un C, taurīnu, luteīnu un beta karotīnu, tiek aizsargāta dabīgā imunitāte. Zivju un gurķenes eļļā esošās labās taukskābes uzlabo ādas un apmatojuma veselību.

Uztura vajadzības katram sunim ir atšķirīgas. Lai savam sunim nodrošinātu pareizu un pilnvērtīgu uzturu, ieteicams konsultēties ar veterinārārstu.  Gados vecākiem suņiem svarīgi arī regulāri veikt visu organisma sistēmu pārbaudes, lai noteiktu suņa individuālās vajadzības.

  • facebook