Sākums Par ROYAL CANIN

Par ROYAL CANIN

Print

ROYAL CANIN, ko dibinājis franču veterinārārsts Žans Katarī (Jean Cathary) 1968. gadā Francijā, jau no uzņēmuma pirmsākumiem veicis pētījumus Veselīga Uztura jomā ar mērķi radīt precīzākus uztura risinājumus, kas labāk piemēroti kaķu un suņu specifiskajām vajadzībām.

Šie risinājumi balstīti uz diviem avotiem, kas viens otru papildina: novērojumi un zinātne. Veselīgs Uzturs liek lietā perfektas zināšanas par dzīvnieku, kuras papildina dzīvnieku audzētāju, uztura speciālistu, veterinārārstu un līdzīgu profesionāļu pieredze, kā arī pētījumi sadarbībā ar zinātniekiem. Mūsu zīmola vērtības ir „Kaķis un suns ir galvenais” un „Zināšanas un cieņa”, kas pavada katra jauna produkta izstrādi.

 

 

Mūsu vērtības

 

Kaķis un suns ir galvenais

Galvenais ROYAL CANIN elements ir apņemšanās „Kaķis un suns ir galvenais”, kas apraksta dzīvnieka centrālo pozīciju mūsu inovācijas procesā. Mūsu filozofijas jēga ir uzlabot kaķu un suņu labklājību un veselību, ļaujot tiem dzīvot ilgāk un labāk. Mūsu pētījumus un jauna uztura izstrādi nosaka kaķu un suņu reālās vajadzības. Tāpēc ROYAL CANIN neveic dzīvnieku saimnieku tirgus izpētes kampaņas. ROYAL CANIN unikālais inovācijas process garantē uztura risinājumu precizitāti un perfektu atbilstību dzīvnieku vajadzībām.

 

Zināšanas un cieņa

Neatdalāms no apņemšanās “ Kaķis un suns ir galvenais” ir arī mūsu moto “Zināšanas un cieņa”, kas nosaka:

Cieņa pret kaķiem un suņiem liek mums cienīt dzīvnieku dabu un noliegt jebkādu antropomorfisma veidu. „Zināšanas un cieņa” apzīmē mūsu uzņēmuma morāli un ētiku.

 

 

Vēsturiskā Veselīga Uztura (Health Nutrition) izvēle

ROYAL CANIN misija vienmēr bijusi Veselīgs Uzturs. To raksturo precīzs vairāk kā 50 uzturvielu līdzsvars (olbaltumvielas, lipīdi, ogļhidrāti, aminoskābes, taukskābes, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi). Mūsu uztura risinājumu formula ir patiesi sarežģīta un tā sniedz konstantu uzturvielu daudzumu, ņemot vērā precīzās un specifiskās kaķu un suņu vajadzības.

Tā ir stingri zinātniska procedūra, jo dzīvnieks ir formulas radīšanas procesa centrā: sastāvdaļas tiek izvēlētas to uzturvielu kvalitātes un snieguma dēļ. ROYAL CANIN uztura filozofija neizceļ izejvielas, kas ir populāras tikai to garšas īpašību dēļ (jēra gaļa, lasis, medījums, utt.)

 

 

Inovācijas: dzīvesveids

Zinātne ir mūžīga progresa un zināšanu mijiedarbība. Šī dinamika pavada ROYAL CANIN inovāciju stratēģiju: novērot, izprast, pastāvīgi apšaubīt, meklēt, uzklausīt, sarunāties, dalīties un pētīt. Tas viss ļauj būt vadošajiem uztura zinātnes jomā.

Šī atklātā un brīvā procedūra – cenšoties uzlabot dzīvnieku labklājību un veselību – pēdējo četrdesmit gadu laikā uztura zinātnē radījusi daudz nozīmīgu atklājumu.

Veselīgam Uzturam nepieciešamā Barības kvalitāte un Barības drošība

 

 

Veselīga Uztura programma nosaka īpaši augstus barības kvalitātes un drošības standartus.

ROYAL CANIN visā pasaulē garantē barības konstantu uzturvielu saturu un garantē arī optimālu barības drošību.

Padziļinātas zināšanas par izejmateriāliem un to strikta atlase pie īpaši izvēlētiem ražotājiem, kā arī sistemātiska kontrole katrā ražošanas fāzē saskaņā ar HACCP (angļu val. - Hazard Analysis Critical Control Point – Risku analīzes kritiskās kontroles punkts), sākot no izejvielu piegādes līdz ražošanai, sniedz bezkompromisu kvalitātes drošības procedūru.

Ievērojams investīciju apjoms ļauj pastāvīgi uzlabot starptautiskā monitoringa procedūru, kas aptver vienpadsmit ražotņu laboratorijas, trīs satelītlaboratorijas un vienu centrālo laboratoriju. Sakarā ar barības drošības nozīmīgumu un sarežģītību, ROYAL CANIN nepārtraukti cenšas uzlabot tā procedūras, par galveno mērķi uzstādot kaķu un suņu labklājību un veselību.

  • facebook