Sākums Juridiskais paziņojums

Kājene

Print

Juridiskais paziņojums

1.Vietnes redaktors

Šīs vietnes īpašnieks ir Royal Canin S.A.S. ar pamatkapitālu 31 266 547 50 eiro apmērā. Uzņēmums reģistrēts Francijā, Nīmas uzņēmumu reģistrā ar reģistrācijas numuru 700 200 983, PVN numuru FR61700200983. Tā galvenais birojs atrodas RN 113 – 650, avenue de la Petite Camargue - 30470 AIMARGUES, FRANCE.

Tiešu un pastāvīgu vietnes darbību nodrošina uzņēmums Colt (Paris CRO B402628838):  http://www.colt.net/fr/fr

Uzņēmuma Colt adrese: 25 rue de Chazelles– 75849 Paris – Cedex 17 – 01.70.99.55.00

Redaktors aicina vietnes apmeklētājus iepazīties ar turpmāko informāciju.

2.Vietnes lietotāji

Šīs mājaslapas lietotāji var apliecināt,ka viņiem ir vajadzīgās prasmes un zināšanas, lai piekļūtu vietnei un lietotu to.

Vietnes www.royalcanin.lv lietotāji var apliecināt, ka ir pārbaudījuši, vai viņu izmantotā datorsistēma nav inficēta ar vīrusiem un ir perfektā darba kārtībā.

Lietotāji arī var apliecināt, ka ir iepazinušies ar juridisko paziņojumu saturu un apņemas to ievērot.

3. Pieejamā informācija un pakalpojumi

Vietne www.royalcanin.lv izveidota,lai izvietotu informāciju un piedāvātu pakalpojumus plašākai sabiedrībai.

Daļu vietnes satura un pakalpojumus,kas pieejami www.royalcanin.lv, var piedāvāt ārpakalpojumu sniedzēji, un tiem var piekļūt tieši no vietnes vai izmantojot hiperteksta saiknes.

Lietotāji apzinās,ka par informāciju un saturu, kas parādās vietnēs, uz kurām ved hipersaiknēm, atbildību pilnībā uzņemas šo vietņu uzturētāji.

4.Informācijas izmantošana

Redaktors nevar garantēt lietotājam,ka sniegtā informācija nav kļūdaina vai tajā nav nepilnību.

Lietotājs uzņemas pilnu atbildību par saprātīgu vietnē www.royalcanin.lv pieejamās informācijas izmantošanu.

Tāpēc Royal Canin iesaka lietotājam pārbaudīt vietnē iegūto informāciju pirms pieņemt kādu lēmumu.

5.Saturs

Jebkuri dati (teksti, skaņas un attēli), kas parādās vietnē www.royalcanin.lv,ir ekskluzīvs uzņēmuma Royal Canin un tā pakalpojumu sniedzēju īpašums.

Jebkura vietnē www.royalcanin.lv atrodamā satura pārpublicēšana, izmantošana vai izplatīšana pilnībā vai daļēji, jebkurā vidē vai ar jebkurām metodēm ir stingri aizliegta.

Izņēmums ir tā izmantošana tikai personiskām vajadzībām.

Šī aizlieguma neievērošana tiek klasificēta kā pārkāpums, kad var iestāties administratīvā atbildība vai kriminālatbildība.

6.“Royal Canin” nosaukums un logotips

Iepriekš nesaņemot rakstisku uzņēmuma Royal Canin piekrišanu, ir stingri aizliegts izmantot vai pārpublicēt nosaukumus Royal Canin un www.royalcanin.lv vai logotipu Royal Canin, kā arī jebkuru citu logotipu atsevišķi vai vairākus kopā.

Nosaukums un logotips ir reģistrēti Patentu valdē kā preču zīmes.

7.Hiperteksta saiknes

Iepriekš nesaņemot rakstisku uzņēmuma Royal Canin piekrišanu, ir aizliegts radīt hiperteksta saikni, kas ved uz vietni www.royalcanin.lv.

Vietnē www.royalcanin.lv esoša hiperteksta saikne, kas ved uz kādu citu vietni, nenozīmē šīs vietnes vai tās satura apstiprināšanu.

Uzņēmums Royal Canin neuzņemas atbildību par informāciju, viedokļiem un ieteikumiem, ko izsaka kāda no trešajām pusēm.

Turklāt vietnē www.royalcanin.lv var būt hiperteksta saikne uz citu vietni bez uzņēmuma piekrišanas.

Uzņēmums Royal Canin nedod savu piekrišanu šādu saikņu izveidošanai un nav atbildīgs par citās vietnēs publicēto informāciju, to saturu un saistību ar Royal Canin.

Uzņēmums Royal Canin nav saucams pie atbildības tiesvedībā, kas var rasties starp kādu no tā partneriem un lietotāju.

Partneri-konsultanti uzņemas pilnīgu atbildību par to normatīvo aktu prasību ievērošanu, kas ir saistoši attiecībā uz sniegtajiem pakalpojumiem gala lietotājiem (klientiem), it īpaši to likumu un noteikumu prasības, kas skar attālināto pārdošanu, patērētāju aizsardzību, nepatiesu vai maldinošu reklāmu, cenu politiku un preču atbilstību.

8. Datu aizsardzība

Vietne www.royalcanin.lv ir reģistrēta Nacionālajā informācijas tehnoloģiju un tiesību komisijā (CNIL–Francija). Saskaņā ar 1978. gada 6. janvāra likumu Nr. 78-17 lietotāji ir informēti par personas datu iespējamu apstrādi komerciālā un administratīvā nolūkā. Datu apstrādes nolūkā šo informāciju izmanto uzņēmums Royal Canin, jebkurš cits grupas uzņēmums, pie kuras pieder Royal Canin, kā arī ārpus pakalpojumu un komerciālie partneri.

Ar * atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti, jo citādi lietotājs nevar iegūt vajadzīgo informāciju.

Atkarībā no apstākļiem lietotājiem ir tiesības piekļūt šai informācijai, likumīgu iemeslu dēļ nepiekrist šīs informācijas izmantošanai vai nepiekrist, ka ar viņiem kontaktējas komerciālā nolūkā, un viņi var pieprasīt labot, papildināt, mainīt un izņemt neprecīzu vai nepilnīgu informāciju, rakstot uzņēmumam Royal Canin S.A.S., 650 avenue de la Petite Camargue, 30470 Aimargues.

9.Sīkdatnes

Lietotāji ir informēti par to, ka vietnes www.royalcanin.lv pārlūkošanas laikā sesijas sīkdatnes nesaglabājas atmiņā vai uz lietotāju cietā diska, izņemot gadījumus, kas ir saistīti ar citiem piedāvātajiem pakalpojumiem.

Lietotāji apliecina, ka ir informēti par to, ka uzņēmums Royal Canin var saglabāt sesijas sīkdatnes uz lietotāja cietā diska saistībā ar vietnes apmeklēšanu.

Sīkdatne ir datu bloks, kas neļauj identificēt lietotājus, bet kas kalpo, lai reģistrētu informāciju par lietotājiem saistībā ar vietnes pārlūkošanu.

Lietotājs var atteikties no sīkdatnēm, ievērojot kārtību, kas aprakstīta adresē  http://www.cnil.fr.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnesir sīki teksta faili, kas drošā veidā tiek uzglabāti jūsu datorā un ļauj tīmekļa vietnēm saglabāt un izgūt informāciju. Sīkdatnes neļauj piekļūt ne jūsu datora operētājsistēmai, ne arī kādiem jūsu personiskajiem datiem, un tās nav iespējamas izmantošanai vīrusu vai ļaunprogrammatūras pārsūtīšanai.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mūsu sīkdatnes ir iedalāmas vairākās grupās.

  Apraksts Piemēri
Funkcionālās Šīs sīkdatnes ļauj darboties noteiktām tīmekļa vietnes funkcijām. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu jūsu pierakstīšanās statusu un tiešsaistes veikala iepirkumu groza saturu.
Aktīvie uzlabojumi Šīs sīkdatnes ir iestatītas tiešai atbildreakcijai uz jūsu darbībām vai pieprasījumiem, un tās atkarībā no jūsu galvenajām vēlmēm ļauj tīmekļa vietnei mainīt rādāmo saturu. Ja jūs tīmekļa vietnē iestatīsiet lietotāja galvenās vēlmes, piemēram, lai par tām atgādinātu nākamajā reizē vai atgādinātu displeja iespējas, tās ir iespējams uzglabāt sīkdatnē, lai vēlāk vietne tās var izmantot atsaucei.
Pasīvie uzlabojumi Šīs sīkdatnes tiek iestatītas fonā un ļauj tīmekļa vietnei individualizēt jums redzamo saturu atkarībā no darbībām, kuras iepriekš esat veicis mūsu vietnē. Ja esat meklējis daudzas ar kaķiem saistītas lapas, mēs šo informāciju varam saglabāt sīkdatnē un nākamā apmeklējuma reizē ieteikt vēl vairāk ar kaķiem saistītu lapu.
Analītiskās sīkdatnes Šīs sīkdatnes mēs izmantojam, lai iegūtu anonīmus datus par apmeklētājiem un uzzinātu, kā tiek lietota mūsu tīmekļa vietne un kā to uzlabot. Savās tīmekļa vietnēs mēs izmantojam Google Analytics kodu.

Kā var atspējot sīkdatnes?

Ja vēlaties, lai mēs vispār nevarētu saglabāt sīkdatnes, jūs mūsu vietnes sīkdatnes varat atspējot ar savas pārlūkprogrammas iestatījumu palīdzību.  Lai savā pārlūkprogrammā atrastu vajadzīgos iestatījumus, jums var noderēt šīs saites:

  • facebook